Wizyta

Jak przygotować się na pierwszą wizytę?

1. Proszę zabrać ze sobą  wszystkie badania wykonane do tej pory  związane ze stanem zdrowia,    m.in. : wypisy szpitalne i lekarskie, diagnostykę obrazową  czyli klisze, płyty CD ( RTG, MRI, TK, USG itp.) wraz z opisami, oraz badania laboratoryjne (morfologia, mocz, hormony, itd.).

2. Badaniu klinicznemu i manualnemu podlega cały narząd ruchu nawet jeżeli pacjent zgłasza problem tylko z jedną częścią ciała (np. stopa, szyja). Dlatego będziesz poproszony/na o  rozebranie się do bielizny. Jeżeli może to być dla Ciebie sytuacja niekomfortowa warto wziąć  np. krótkie spodenki. Dokładne badanie jest podstawą trafnego i skutecznego leczenia.

—————————————-

Ilu wizyt potrzebuję?

Ze względu na indywidualne podejście do leczenia każdego pacjenta czas i program usprawniania ustalany jest po pierwszej wizycie.

Standardowe leczenie składa się z 3-4 wizyt odbywających w odstępach tygodniowych . Organizm ludzki potrzebuje czasu żeby zregenerować się i zaadaptować do zmian wprowadzonych w trakcie terapii.

—————————————-

Ile czasu trwa pojedyncza sesja?

Standardowe spotkanie trwa 40 minut.

—————————————-

Czy stosowane są inne zabiegi niż manualne?

W  gabinecie Załęski  Fizjoterapia  wykonuje się tylko zabiegi manualne oparte o nowoczesne nieinwazyjne  metody leczenia zaburzeń ludzkiego ciała. Nie wykonujemy zabiegów fizykalnych (laser, prądy, pole magnetyczne itp.).

—————————————-

Ile kosztuje wizyta?

Terapia indywidualna – 130 zł (czas 40 min.)
Terapia manualna – 130 zł (czas 40 min.)
Terapia wisceralna – 130 zł (40 min.)
Osteopatia – 130 zł (40 min.)
Dry Needling (Suche igłowanie) – 130 zł (40 min.)

Wszystkie prawa zastrzeżone ©FIZJOTERAPIA-BIAŁYSTOK.PL 2013. Polityka cookies.
Kopiowanie zdjęć i treści bez zezwolenia zabronione.